adidas Fruity Rhythm toaletní voda dámská 50 ml

Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 2 737 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 011 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 415 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 470 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 46 033 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 259 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč95 % • 1 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 271 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace

pižmo
Hlava parfému
černý rybíz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Chtěla jsem malinovou vůni. Je jí tam méně, než bych čekala, ale zase za ty peníze... Jsem vcelku spokojená.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Příjemná vůně
    • Pěkný flakónek
    • Slabší intenzita

Vůně je moc pěkná, kupuji pravidelně. Není sice tak silná a je třeba se navonět častěji, ale i tak se mi líbí. Doporučuji pro všechny, kteří nemají rádi silné parfémy.

Krásně voní

Základ parfému
pižmo
Hlava parfému
černý rybíz

Sršíte pulzující a energickou pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš úsměv. Tato květinově-ovocná vůně se odvíjí od zářivé směsi černého rybízu, malin, bramboříku, jarní frézie a pižma. Lahodná, hravá a šťavnatá vůně.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• krásná sladce-svěží vůně
    • fajn cena
    • slabá výdrž

Moje láska ještě z pubertálních let. Kdysi jsem ji milovala, žádná jiná mě tolik neuchvátila jako tahle, tahle mě prostě vystihovala. Krásná sladší, květinově-ovocná vůně, která zůstává svěží a lehká. I teď s odstupem let ve mě evokuje doby, kdy mi bylo ..náct, bezstarostnost, léto, optimismus a energii. Stačí jen když se s ní navoním a hned se cítím o něco lépe. Na mně tak působí, energicky, hravě, bezstarostně.
    Ta výdrž není úplně optimální, co si budeme nalhávat, ale za cenu, ze kterou je k sehnání to přece tolik nebolí.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Příjemná vůně
    • Pěkný flakónek
    • Slabší intenzita

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Krásně voní

• , zakoupeno v Vůně parfémů

Už jsem tento parfém měla s byla sem s ním spokojená

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Příjemná vůně.
    • Vhodný obal do kabelky.
    • Špatně se zavírá vršek.

Příjemná, sportovní vůně.
    Není příliš velká, vleze se do kabelky.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• velmi příjemná vůně za dobrou cenu
  • , zakoupeno v Vůně parfémů

• Sladší vůně