Agent Provocateur Fatale Intense Parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Vzorek
Srdce parfému
červená růže

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

s vůní jsem spokojená,je za dobrou cenu,možno srovnat s parf.vodami za vyšší ceny.

• , zakoupeno v eParfem.cz

• Nádherná vůně!
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Neskutečně nízká cena za celodenní výdrž. Vhodnější na zimní období, ale já ji tak miluji, že ji používám celý rok. Vůně je mazlivá, hřejivá, sladce kořeněná a řekla bych až nevhodná pro mladší slečny ( tím myslím náctileté - pro ty bych volila AP fatale PINK )
    Je zvláštní a přijde mi lehčí jemnější než její kamarádka AP fatale. ( tuhle mám doma také pravidelně ) výraznější ostřejší také úžasná. Řekla bych že jde o parfémy zralé a tudíž ne pro začátečníky. Nerada voním jako každá a miluju když se liším od ostatních a jsem pro okolí nezaměnitelná. Takové tyto vůně jsou.

Typ
Tester
Vzorek
Srdce parfému
červená růže

Fatale Intense orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava se skládá z lékořice, čili papričky a ostružiny. V čistě květinovém srdci se nachází lotus, magnólie champaca a červená růže. Kompozici uzavírá kombinace kůže, ambry a vanilky. Na trh byla uvedena v roce 2015.

• , zakoupeno v eParfem.cz

• Nádherná vůně!

• , zakoupeno v Parfemy.cz

výrazná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Tuto vůní jsem vyzkoušela já sama a moc se mi líbí. Zatím s ní začínám, děkuji