Agent Provocateur Fatale Intense parfémovaná voda dámská 50 ml

červená růže
Hlava parfému
ostružiník

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůně-mám rąda takovéto složení vůní-kořeněná- tuto mám poprvé a jsem velice spokojená

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná vůně
    • Menší výdrž vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfémovaná voda mi vůbec nevoní,a je slabá.

Typ
Srdce parfému
červená růže
Hlava parfému
ostružiník

Fatale Intense orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava se skládá z lékořice, čili papričky a ostružiny. V čistě květinovém srdci se nachází lotus, magnólie champaca a červená růže. Kompozici uzavírá kombinace kůže, ambry a vanilky. Na trh byla uvedena v roce 2015.

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná vůně
    • Menší výdrž vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfémovaná voda mi vůbec nevoní,a je slabá.