Alaia Paris parfémovaná voda dámská 30 ml

pepř

• lehká orientální vůně

velmi příjemná, lehká orientální vůně

• , zakoupeno v Notino

Parfém nebyl pro mne, logicky, ale zamiloval jsem se do něj v okamžiku, kdy mi byl na prodejně představen jako nový produkt.

Přestože nekupuji parfémy náhodně (tedy bez vyzkoušení i obdarovanou osobou), tady jsem zariskoval a vyšlo to.

Parfém ale rozhodně není pro každého, vůně je opravdu velice výrazná a intenzivní (obdobně jako například pánský Fahrenheit od), spíše se hodí pro vyzrálejší typy žen (nesouvisí s věkem).

Typ
Základ parfému
fialka, pižmo, kůže
Hlava parfému
pepř

Azzedine Alaia Alaia parfémovaná voda 30 ml pro ženy. **Azzedine Alaia Alaia ** je podmanivá vůně, kde se snoubí jemné tóny a pikantním kořením. Ucítíte vůni pepře, která se pozvolna mísí s něžnými akordy růže a pivoňky. V základu se snoubí dotek pižma, fialky a kůže. Obklopte se svůdnými tóny vůně Azzedine Alaia Alaia každý den.

• lehká orientální vůně

velmi příjemná, lehká orientální vůně