Antonio Banderas Blue Seduction toaletní voda dámská 100 ml

pryskyřice, pižmo, pačuli
Hlava parfému
bergamot, černý rybíz, máta

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Koupila jsem na základě recenzí a udělala velmi dobře. Pro mne moc hezká a neotřelá vůně.

• Příjemná jemná vůně
    • Používám již 8 roků

Doporučuji všem ženám, které nemají rady silnou, sladkou vůni

• , zakoupeno v Notino

• Koupila jsem na základě recenzí na slepo, ale už bych to neudělala. Očekávala jsem svěží květinovo ovocnou vůni, je spíše do kořeněna, skoro bych řekla až pánská. první tón je hodně těžký, po rozležení se dá snést, ale už bych ho nekoupila.
    • pro mě příliš těžká, kořeněná vůně, nemám ráda takové těžké a bez vyzkoušení bych vůni nekoupila. Škoda, že v parfums není možnost vyzkoušení před zakoupením.

už bych ji nekoupila

Základ parfému
pryskyřice, pižmo, pačuli
Hlava parfému
bergamot, černý rybíz, máta

Dámská vůně Blue Seduction For Women tvoří dokonalou dvojici s podmanivou a transparentní vůní pro muže Blue Seduction For Men. Stejně jako flakon pánské vůně i flakon dámské je inspirován odrazy světla ve vodě. Je ztělesněním svěžesti a svůdnosti. Flakon má čisté linie, které dávají vyniknout průzračnosti. Vymodelovaná mozaika, na dně flakonu, připomíná bazén. Světle tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně se otevírá s citronovou svěžestí italského bergamotu, zelenými květinovými nótami fialkových lístků a energickými tóny vodního melounu a šťavnaté hrušky. Srdce vás uchvátí květinovou svěžestí gardénie a pivoňky, které jsou v dokonalé souhře s omamnou kyticí konvalinek hrající si s ovocnou rozmarností malin. Podmanivý základ si vás získá chutnými cukrovými tóny, tajemnou vůní přírodní tropické pryskyřice, neodolatelnou svůdností pižma a provokativní dráždivostí pačuli.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Používám již 8 roků

Doporučuji všem ženám, které nemají rady silnou, sladkou vůni

už bych ji nekoupila

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

dárek na přání, mamince voní, je spokojená

• , zakoupeno v Parfemy-Vune.cz

• krásná vůně, neotřelá - každý ji nemá. Přitom není vůbec drahá. Je trochu sladší, což obvykle není můj vkus, ale Banderas je i tak nejlepší!

Krásná neotřelá vůně, která není v kamenných obchodech moc k sehnání.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• slabá výdrž, lépe voní pánská varianta.

Koupila jsem jí naslepo, není špatná, lépe voní pánská varianta

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

VÝBORNÉ

• rychlost dodání

jsem spokojená

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůně mně příjemná, vybrala jsem vůni "zkusmo", nelituji.

• skvělý

skvělý výrobek, doporučuji všem ženám.