Antonio Banderas Her Golden Secret toaletní voda dámská 50 ml

mandarinka, pomeranč
Rok vydání
2013

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Přijemná a na mě dlouho trvající vůně.
    Byla mi pochválena lidmi z práce. Poprvé jsem si myslala že to není nic pro mě, ale postupem hodin se krásně rozležela a byla moc příjemná. Ráda ji používám, a příště si jí objednám.

• vůně mi sedla

Hlava parfému
mandarinka, pomeranč
Rok vydání
2013

Lahodná bujnost plodů v horní notě zdůrazňuje ženskost květinové střední noty, ve které se harmonicky mísí gardénie a pomerančový květ s černým rybízem. V základní notě se dřevo, pačuli a vanilka spojují a vytvářejí jedinečný charakter neodolatelného svůdce. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Přijemná a na mě dlouho trvající vůně.

• vůně mi sedla
    • nakoupím znovu