Avon parfémovaná voda dámská 50 ml

50 ml

• , zakoupeno v AVKLAP

• Krasna vune :)
  • , zakoupeno v Notino

• Dobrý poměr cena a kvalita. Vůně poměrně dlouho vydrží. Jedná se o jemnou a nevtíravou květinovou vůní.
    • Jelikož se jedná o vůní od Avonu, je horší dostupnost.

• Krásná sladší vůně.

Typ
parfémované vody
Určení
dámské
Objem
50 ml

Luxusní a svůdná po celý den! Kamkoliv přijdete, všechny oči sledují jen vás díky této elegantní vůni, která v sobě snoubí okouzlující tóny sladké hrušky, svůdné magnólie a hřejivé ambry.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v AVKLAP

• Krasna vune :)
  • , zakoupeno v Notino

• Jelikož se jedná o vůní od Avonu, je horší dostupnost.

• Krásná sladší vůně.

• Osvědčená vůně partnerce

• příjemná vůně

byl to dárek na přání

• krásně voní
    • voní skoro po celý den (při použití ráno)

Vůně má hezký flakon, nádherně voní, vůně vydrží celý den. Já jí používám déle a jsem s ní hrozně spokojená.

• příjemná hezká vůně
    • výborná cena na parfums.cz oproti katalogu Avon...

Vůni jsem chtěla koupit sestře jako dárek, jelikož ji má ráda a v katalogu byla zrovna ve slevě, bohužel jsem neměla v okolí nikoho, kdo by mohl objednat, a tak jsem hledala, kde na internetu lze objednat.
    Našla jsem stránky Parfums.cz, kde nabízí výrobky AVON za výbornou cenu, takže jsem ušetřila víc jak 100 Kč,
    Přes prvotní obavy, zda to bude opravdu originál, jsem velice spokojená. Zboží bylo v originálním obalu, dobře zabaleno. Sestře udělal dárek velkou radost.
    Doporučuji jak tuto vůni, tak předávám tip, kde dobře nakoupit.

výborné

• vše

Po všech výrobcíh avonu jsem měla zdravotní problémy. Od očí až po kůži. Z vonavek a jako parfémů zanět hrtanu.

ok