Avon Pur Blanca toaletní voda dámská 50 ml

Vůně vzdušné květinové kategorie, plná transparentního světla a svěží čistoty. Vůně navozuje pocit dokonalého souznění vnitřní harmonie a klidné mysli...
Garantovaný nákup z ZIVADA by Parfemy SP

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč9 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 017 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 998 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč95 % • 280 recenzíDalší informace

Pur Blanca
Objem
50 ml

• , zakoupeno v Krasa.cz

Používám delší dobu a jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• příjemná vůně

Příjemná, lehká vůně. Kupuji opakovaně. S ohledem na cenu vydrží vonět celkem dlouho. Lahvička dlouho vydrží.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• S produktem jsem spokojen.

Typ
toaletní vody
Určení
dámské
Řada
Pur Blanca
Objem
50 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (13)
  • jemná vůně (9)
  • svěží vůně (5)
  • květinová vůně (3)
  • nevtíravá vůně (3)
  • výdrž (4)
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Používám delší dobu a jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• příjemná vůně

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• S produktem jsem spokojen.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Příjemná, něžná vůně za pár korun
    • Malá výdrž
  • , zakoupeno v AVKLAP

Produkt používám jíž delší dobu, vyhovuje mi.

• , zakoupeno v www.pyzamka.cz

Oblíbená vůně

• , zakoupeno v www.pyzamka.cz

• jemná vůně, vydrží
    • příznivá cena
    • používám už léta a stále mě baví

• Příjemná vune

Používám již dlouho, moc pekne voní.

příjemná vůně

• lehká, jemná, květinová vůně
    • není drahá
    • pro mě styl vůně neurazí, nenadchne

Vůně jako taková není nic, co by se mi nelíbilo, nebo mě uráželo, naopak si myslím, že kdo má rád jemné, lehké vůně, takové ty nevtíravé vůně čistoty, tak rozhodně bude spokojený. Ale nevím, jak bych to přesně popsala, asi se nekoná nějaké nadšení, není to z mého pohledu vůně, která by mě jakkoliv uchvátila. Pro mě je to styl vůně neurazí, nenadchne. Je levná, stojí doslova pár korun, výdrž tomu asi i odpovídá. Dostala jsem ji jako dárek a během léta jsem ji měla vypotřebovanou. Ne proto, že by se mi až tak líbila, ale proto, že moc nevydrží. Na horké léto, kdy nemáte potřebu sahat po parfémech, tak je to celkem fajn záležitost.
    Nechci ji hanit, v mém okolí má hned několik fanynek, většinou to jsou ženy, které jsou jí věrné už léta. Osobně mě úplně neučarovala, ale není ani důvod ji nedoporučovat.