Azzaro Silver Black toaletní voda pánská 100 ml

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 111 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 954 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 285 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 451 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč92 % • 18 995 recenzíDalší informace

Země původu
Francie

• Děkuji
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Přítel jej miluje, nic lepšího není!

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásná vůně, můj partner používá několik let a nechce měnitvydrží dlouho vonět

Typ
Rok vydání
2005
Země původu
Francie

Azzaro Silver Black je citrusově-dřevitá, svěží vůně pro muže, která se otevírá svěžími tóny jablka, bergamotu, limety a anýzu. V srdci se ukrývá koriandr, kardamon a jalovec, v základu nalezneme santalové dřevo, pižmo, vetiver a pačuli. Vůně byla na trh uvedena v roce 2005.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Děkuji
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Přítel jej miluje, nic lepšího není!

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Dobra cena a super vůně můj partner nadšený

• Kvalita za super cenu

Používá přítel a je velmi spokojený.

Bohužel jsem velmi zklamaný, jelikož jsem už několikrát v minulosti tuto vodu zakoupil a tudíž jsem s ní měl jen kladné zkušenosti, udělal jsem asi po dvou letech znovu nákup a ejhle.
    Někde je něco jinak. Vůně je sice pořád stejná ale vydrží vonět tak cca. Max dvě hodiny. To oproti tenkrát celému dni je rozdíl.
    Také z oblečení na kterém vydržela vůně i několik dní se po pár hodinách vytrácí.... takže velké zklamání...

• , zakoupeno v Notino

Dlouhodobě vyhovující vůně :)

• Originální vůně
    • Dlouho vydrží
    • Měl jsem jí už dříve a věděl jsem do čeho jdu

Trochu mi vadí plastové víčko a na lahvičce není napsáno Silver Black, což ale neznamená žádnou vadu té vůně. Naopak, mi přijde že je silnější než když jsem ji měl před lety(tenkrát ale stála 100ml tester něco okolo 1200Kč).

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• kvalita doporučení od syna

doporučuji pro kvalitu

• Příjemná pánská vůně,akční cena 519,00 Kč,dlouho drží