Betty Barclay Pure Style toaletní voda dámská 50 ml

50 ml
Tester
Základ parfému
bílá ambra, cedr, bílé pižmo

V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V úvodu v sobě kombinuje ovocné tóny, poté přechází pozvolna v květinové srdce a na závěr vůni zakončí dřevité akordy.

• příjemná vůně

• Vydrží vonět dlouho

• Malá výdrž vůně
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

Na vůni jsem závislá, krásná čistá.
    Mínusem pro mne je, že velmi málo vydrží.

• krásná vůně :)
    • vydrží dlouho

Tento parfém jsem si vybrala, když ten můj přestali po x letech vyrábět. Mám ho teprve chvíli, ale jsem spokojená.

• nevím, jak vlastně voní, protože můj nos ji vůbec necítí

intenzita a výdrž nula
    cože je to, toaletní voda?

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Mám ráda tuto značku...maximální spokojenost, všechny vůně Betty Barclay.Vřele doporučuji.