Beyonce Heat Rush toaletní voda dámská 50 ml

Základ parfému
týkové dřevo, pižmo, ambra
Hlava parfému
mučenka

Heat Rush od značky Beyonce je květinově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími ovocnými tóny. Srdce vůně je květinové a skládá se z ibišku, mangových květů a orchideje. Základ vůně je dřevitý, nalezneme v něm pižmo, ambru a týkové dřevo. Vůně vyvolává nádherné pocity, jakmile se dotkne vaší pokožky. Žena, která ji nosí, je obklopena voňavou aurou vyjadřující její nespoutanost a chuť do života.

Vůně byla na trh uvedena v roce 2010.

Tuhle vůní mám na zimní období. Je krásná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Velmi příjemná vůně.
    • Moc dlouho nevydrží.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• krásně voní, lehká letní vůně
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

• krásná vůně za příznivou cenu

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Je těžké psát recenzi na vůni. Prostě někomu voní, někomu nemusí. Já mám tuto toaletní vodu ráda, vydrží dlouho vonět a je mi příjemná :o))
    • Nic :o))

Očuchejte, zkuste tester, očuchejte za hodinu....a když vám bude příjemná, kupte :o))

• , zakoupeno v Notino

• Prostě se mi líbí, mám ráda jeho vůni.

Trochu se špatně drží flakonek při velikosti 100ml

• , zakoupeno v Notino

Toaletní vodu Beyonce Heat Rush používám hlavně v podzimním a zimním období,dlouho vydrží a dodává mi pocit příjemného dne.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• jen a jen doporucuji,krasna sladka vune

• krásná vůně

krásná vůně

• , zakoupeno v Notino

• Spíše letní vůně,taková svěží , není silná.Mně se líbí .

Nakupovala jsem podle recenzí a nelituji , tato vůně mi vyhovuje ,není příliš těžká.Doporučuji!