Beyonce Heat The Mrs. Carter Show World Tour parfémovaná voda dámská 100 ml

acai berry

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• krásná příjemná vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dobrá cena k poměru množství, příjemná vůně čistoty, dlouhá výdrž a skvělou cenu.

Toaletku jsem kupovala naslepo jen dle recenzí a jsem nadmíru spokojená

• Krásná příjemná vůně, jako dělaná pro mě

Jemná a svěží vůně. Moc se mi líbí, "nevadí mi v nose"

Typ
Základ parfému
vanilka, vetiver, santal
Hlava parfému
acai berry

Parfémová voda Heat World Tour od značky Beyoncé je květinová, dřevitá vůně pro ženy. Exotické tóny acai berry a mangostany v úvodu předurčují této vůni věhlas. Srdce je tvořeno květinami a v závěru vůni zafixuje opojná vanilka spolu s vetiverem a santalovým dřevem. Na trh byla uvedena v roce 2013.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

• krásná příjemná vůně

Toaletku jsem kupovala naslepo jen dle recenzí a jsem nadmíru spokojená

• Krásná příjemná vůně, jako dělaná pro mě

Jemná a svěží vůně. Moc se mi líbí, "nevadí mi v nose"

• , zakoupeno v Vůně parfémů

příjemná vůně, vydrží však kratší dobu

• , zakoupeno v Notino

jsem velice spokojená všichni mi ji velmi chválí hlavně muži

• , zakoupeno v Vůně parfémů

Jemní,....

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Je to ideální vůně pro moderní ženu a je originální !!!

Skvělá vůně a perfektní parfém v jednom :) !!!

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• příjemná svěží vůně
    • rychle vyprchá

moc hezká vůně nejen na léto

Prijemna nevtirava vune.