Beyonce Midnight Heat parfémovaná voda dámská 50 ml

Základ parfému
ambra, pačuli, santalové dřevo
Hlava parfému
pitaya

Parfémová voda Midnight Heat od značky Beyonce je květinově-orientální vůně pro ženy a dívky, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Vůně je tvořena mistrně kombinovanými složkami, které se spojují v orientální celek.

• , zakoupeno v Notino

• nádherná vůně
    • nevydrží celý den
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

• dárek

měla jsem jej jako dárek

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Vůně

Skvělá vůně

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• miluji tu vůni

jsem spokojená s touhle vůní okamžitě jsem si ji zamilovala. vydrží i dlouho vonět, druhý den ji cítím z oblečení, tak to mám ráda, když se jednou za den navoním a jde to cítit celý den. moc se mi líbí i flakon ve kterém je a chci vyzkoušet i další její vůně.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• super, vydrží

paráda

• - přijemná, milá vůně

Opravdu úžasná...koupila jsem si ji loni před Vánoci a od prvního dne jsem se bála, že ji za chvíli dopoužívám...měla jsem tendenci ji na sebe stříkat každou chvíli, opravdu výborná :-)

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• sladký