Bondage Bondage parfémovaná voda dámská 50 ml

Určení
dámské
Objem
50 ml

Dámský parfém Bondage Femmes je plný bohaté aromatické květinové orientální vůně s výraznou vůní květů pomeranče, doplněné květinovou vůní jasmínu a zázvoru, která přidává aromatickou pikantnost. Orientální nádech smyslného pižma, ambry a pudrové vanilky dodávají dlouhotrvající efekt. Je to jeden z nejprodávanějších parfémů firmy Milton Lloyd.

• Krásná vůně

vůně není v plném výrazu nevydrží vonět celý den tak jak jsem byla zvyklá

• příjemná jemná vůně

dlouhodobá výdrž

• , zakoupeno v Parfémy Bondage

• používám již léta, jsem na něj zvyklá

Doporučuji všem

• velmi oblíbený

• , zakoupeno v Parfémy Bondage

• používám léta a vyhovuje, zkoušela jsem jiné vody, ale bolí mě z nich hlava
    • nemám nic proti

vybrala jsem si ho náhodně před lety,
    používám denně,
    doporučuji ,

Příjemná vůně

• , zakoupeno v Parfémy Bondage

• vůně , která mi vyhovuje

používám tuto značku již několik let

• příjemná vůně

používám ji už roky, max.spokojenost

• Naprostá spokojenost

S nákupem jsem spokojemá rychlost dodání též v pořádku tento obchod mohu všem doporučit