BOURJOIS Clin d´Oeil Silver Dream toaletní voda dámská 75 ml

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

hezká vůně

Vzpominka na mladi, kdy jsem si oblibila tuto vuni

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Koupila jsem jako dárky pro "strýčka Příhodu". Cena skvělá, vůně není můj typ.

Typ
75 ml
Tester
Základ parfému
vanilka

BOURJOIS Paris Clin d´Oeil Silver Dream magická a atraktivní ovocně-květinová vůně. složení:

• Hlava: amalfský citron, mandarinka
  • Srdce: cedr, jasmín pačuli, vetiver
  • Základ: vanilka

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

hezká vůně

Vzpominka na mladi, kdy jsem si oblibila tuto vuni

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Koupila jsem jako dárky pro "strýčka Příhodu". Cena skvělá, vůně není můj typ.

• , zakoupeno v Notino

vyhovuje mi provedení i vůně

• , zakoupeno v Notino

• nemohla jsem ovonět a tak mi moc nevoní