Brut Blue kolínská voda pánská 88 ml

pižmo, santalové dřevo
Hlava parfému
jasmín

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Jsem ráda, že jsem tuto kolínskou u Vás oběvila, byl to dárek k narozeninám, kamarád byl potěšen, vrátil se do 80tých let, kdy tuto vůni používal.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Kupovali jsme jej kdysi pravidelně v Tunisu, dnes už z bezpečnostních důvodů do Tunisu nelétáme a proto jsme tento parfém sháněli někde u nás. Vy jste jej měli v nabídce, proto jsme po něm skočili.

Je to čistě otázka chutí a vkusu - někomu nemusí vonět, mému muži voní a je s ním spokojen. Je krásné, když někdo řekne ...... jééé ty krásně voníš, co to je za značku, to neznám ????......

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Základ parfému
pižmo, santalové dřevo
Hlava parfému
jasmín

Kolínská voda Brut Blue je svěží, čistá, klasická vůně pro muže. Brut Blue představuje vůni pro každé roční období a příležitost. V úvodu vůně se otevírají tóny levandule a jasmínu, srdce se rozvoní větvičníkem a v závěru vůni zafixuje pižmo a santalové dřevo.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• dobra

Opět dárek

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Tuto značku používá můj bratr a je s ní velmi spokojen

Značku zná a vyhovuje mu