Burberry London parfémovaná voda dámská 1 ml vzorek

Tester
Vzorek
Základ parfému
santal, pižmo, pačuli

Opravdová britská vůně. Vůně Burberry London zachycuje a oslavuje město Londýn a jeho charakteristický smysl pro styl. Vůně byla vytvořena pro ženu, která zná a miluje Londýn se všemi jeho výstřednostmi a protiklady. Flakon je oděn do látky s motivem velké tradiční kostky. Krabička zrcadlově odráží styl dekorace flakonu a tkaný látkový štítek vytváří přímou návaznost s módní kolekcí London. Vůně se takto nyní stává módním doplňkem. Burberry London je elegantní květinová vůně. Ženské horní tóny růže, zimolezu a tangerinky evokují anglickou zahradu za jiskřivého jarního jitra, svěžest vzduchu je naznačena vůní mandarinkové kůry. Jemné a smyslné střední tóny květiny Tiare, jasmínu, pivoňky a klementinky jsou zdůrazněny vůní santalového dřeva, pižma a pačuli, které tak vytvářejí auru jemné svůdnosti, doplňující přirozený šarm ženy.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Notino

• Také voní hezky.
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Dárek...

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• není špatná, připadá mi pánská
    • nějaká složka mi v ní vadí
  • , zakoupeno v Xparfemy.cz

Vůně je příliš artificielně sladká, nemám rozhodně totožný dojem, který chce vzbudit reklama. Ale - jak řekl už kdysi jiný hodnotitel - typický burberryovský smrádek - komu se líbí, proč ne...?

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Líbí se mi flakon. Je to určitě kvalitní vůně. Dobrá výdrž.
    • Bohužel na mně opravdu nevoní, tato vůně má být květinová, ale na mně působí lacině a otravně.

Tuto vůni doporučuji určitě vyzkoušet předem, na mně opravdu nevoní hezky.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Zpočátku trochu ostrý nástup zeleno bílé svěžesti, v srdci se však uklidní a příjemně rozloží do jemné, kultivované ženskosti. Počáteční svěží nota bílých květů v srdci velmi nenápadně připomene mýdlovou čistotu, ke konci zůstává jemně nostalgická bílá stopa...
    • Jako naše čichové vjemy a dojmy je individuální i výdrž vůní. Z mého pohledu líbila by se mi u EDP větší výdrž, ale svoje Ph nezměním:-)

Podstatnější zkušenost teprve získám, pokud se rozhodnu pro koupi - hodnotím vzorek!
    Cenově dobrá, velmi přijatelná.
    Vhodná pro každodenní nošení, věkově bych ani neomezovala, už svým základním doporučením je spíše městská.
    Vůně mě zajímají a inspirují celoživotně, přinášejí mi především osobní radost. Sice uvítám hodnocení okolí, rozhodující je pro mě ovšem vztah, který si k vůni vytvořím.Prostě je-li mi s ní a v ní dobře.
    Pozornost k toto vůni přitáhla vaše recenze a moje chuť vyzkoušet ji.
    Téměř vždycky je nová vůně v něčem překvapující, jde o to, je-li to překvapení příjemné v důsledku, zpočátku můžeme být i velmi rozpačití, dokonce spíše negativně naladěni na první vizitku vůně - v rozložení jejího srdce pak často najdeme překvapení nečekaně příjemné.
    V nové vůni často objevujeme nově i samy sebe:-)

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• není průměrný ale tady u tohoto vzorku jsem se přesvědčila že opravdu je potřeba každý parfém vyzkoušet.Na mé kůži přímo smrděl až odporně ale ten samý vzorek si dala moje kamarádka a musím říct že voněl tak nádherně až mi to bylo líto.je to prostě v PH.takže pro mě je to 0% ale pro tu mou kamarádku je to 100%.