Bvlgari Black toaletní voda unisex 75 ml

citrusy

• Super

• slaba vydrz
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Dárek pro tátu, který tuto voňavku má moc rád.

Typ
Základ parfému
ambra, dřevité tóny
Hlava parfému
citrusy

Black je nejvyšším představitelem metropolitního konceptu. Týká se oblečení, které nosíte, auta, které řídíte, jídla, které jíte, parfému, který používáte. Black je dokonalým odrazem města, jak svou smyslnou vůní, tak i svým střízlivým obalem, který vyvolává vzpomínku na městské prostředí mrakodrapů, chodníků a moderní architektury. Vůně je unisex - pro ženy i pro muže.

• Super

• slaba vydrz
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Dárek pro tátu, který tuto voňavku má moc rád.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Klasicka, intenzivni vune.
    • nemam negativni pripominky

Pro me osobne je to zimni klasika. Intenzivni, tezsi vune s dlohou vydrzi. Vhodna pro denni i vecerni noseni.

Pánská klasika, velmi doporučuji

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• pro mě velice přitažlivá vůně, opravdu je y ní ítit záan města, dlouho vydrží
    • nekupovat bez vyzkoušení

Parfém je zpočátku opravdu cítit gumou a pachem ulice. Později se sladce rozloží, tedy aspoň na mě. Dlouho vydrží...

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Jedinecna vune, vybocuje z rady.
    • Nic.

Muj parfem cislo jedna, meli jsme uz 'kde-co', tento parfem je vazne jedinecny.

• krásná vůně

wow

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• kořeněná sice pánská,ale velmi příjemná vůně

již několik let na trhu a přesto u mě 1!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

každý ten kaučukový podtón nejspíš neunese, zpočátku jsem si také nebyl jistý, jestli mi vadí či se mi líbí, ale dnes mám notorickou závislost