Bvlgari parfémovaná voda dámská 50 ml

růže, mimóza z grasse, čínský jasmín
Základ parfému
kosatec, pižmo, santal

• , zakoupeno v Notino

• Prvně jsem si tuto vůní koupila na Kanárských ostrovech je to již dlouho a oslovila mě tak, že se k ní stále vracím. A jsem ráda že je dostupná i na našem trhu. Používám samozřejmě více produktů, ale mám dva favority mezi nimi výše uvedený.
  • , zakoupeno v Notino

Volím - Nedoporučuji pouze z důvodu, že parfémy se nedoporučují. každý má jiný vkus a čich. :-))

• nádherná vůně

Srdce parfému
růže, mimóza z grasse, čínský jasmín
Základ parfému
kosatec, pižmo, santal

Pour Femme - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml. Tak jako vzácný šperk, tvarovaný pomalu, aby jeho prvky harmonizovaly, Bvlgari dosahuje své úplnosti díky střídání početných vonných esencí. Jeho buket se otevírá svěžími a křišťálovými tóny hlavy parfému a rozvíjí se kolem květinového srdce, kde je dominantní aroma jasmínového čaje Sambac, trhaného v prvních ranních hodinách, čímž je ještě lahodnější. Pak se mísí s jemnou smyslnou vůní mimózy z Grasse. Růže Prelude, použitá v parfému poprvé, podtrhuje nadčasový charakter vůně, zatímco fialka jí dodává živost, jež jemně prolíná do základních tónů, kde převládá pudrové a mošusové aroma.

• Nádherná hřejivá pudrová vůně
    • -

• nádherná vůně

koupila jsem si ji na doporuční a rozhodně nelituji

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Velmi "čistá", elegantní vůně. Ze začátku je trošku silnější, ale po rozvonění cítíte pudr jemně obalený v růži a jasmínu. Opravdu nádherná, nevtíravá vůně, která je zároveň originální. Dá se nosit celý den, celoročně, okolí si ji moc chválí, je hodně ženská, a zároveň nositelku vůbec neobtěžuje.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• moderní ženu
    • nemám nic

příjemná vůně na léto i celý rok,používám ji už dlouho

• , zakoupeno v Notino

• splnila mé očekávání :o)