C-THRU Coral Dream toaletní voda dámská 50 ml

krásně voní

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• -vůni jsem kupovala poprvé pro neteř a myslím, že bude spokojená
    • -hezký obal
    • -při rozbalení z krabice jsem zjistila, že je prasklé víčko uzavírání, ale to snad vadit nebude.

Vůni jsem vybrala na základě vzorku, který byl součástí časopisu. Rozhodla jsem se ji koupit pro moji 16ti letou neteř a určitě bude spokojená. Sama jsem používala od této značky Emerald a hodně se líbila.

Typ
Základ parfému
santal, vanilka
Hlava parfému
bobule jalovce

Coral Dream od značky C-THRU je květinová, dřevitá vůně pro ženy. V úvodu se rozvoní tóny pikantní papričky a jalovce. Srdce nabídne kytici růží a fialek. V závěru vůni zafixuje jemné santalové dřevo a sladká vanilka.

Na trh byla uvedena v roce 2013.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

krásně voní

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• -vůni jsem kupovala poprvé pro neteř a myslím, že bude spokojená
    • -hezký obal

• Krásná vůně, která navíc dlouho vydrží, skvělý ekvivalent k vůni Body od Burberry, přijde mi téměř totožná a je za zlomek ceny.

Myslím, že za tu cenu krásná, skoro až luxusní vůně, která vydržela vonět celý den.