C-THRU Emerald toaletní voda dámská 30 ml

Objem
    30 ml
    Základ parfému
    cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo

Průzračná elegance značky C-Thru, její svěží optimismus i hravá nálada dělá z této vůně volbu všech dívek, které chtějí vystoupit z davu! Dívka C-Thru vidí skrz věci i situace, umí číst myšlenky druhých a ví, jak si říct o to, co jí náleží. Zkrátka ví, co chce i jak toho dosáhnout. C-Thru Emerald květinově-dřevitá, mošusová vůně pro ženy.

Složení vůně:

• Hlava: ostružina, červené plody, leknín
    • Srdce: fialka, růže, lilie
    • Základ: cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo

C-Thru odráží Váš přirozený žár!

• jemná příjemná vůně
      • cenově dostupná
      • vydrží hezky vonět vcelku dlouho
      • nemusí vonět každému

Koupila jsem si ji poprvé když jsem ji náhodou objevila v drogerii, hezky mi voněla. Od té doby zkouším i jiné vůně od této značky a jsem spokojená.

• -prijemna vune
      • -ne moc vyrazna a vulgarni
      • -cenove naprosto prijatelna
      • -je supel :-)
      • ne kazdemu asi voni :-(

Poprve abych pravdu rekla jsem si ho sama nekoupila ale dostala jsem ho ale mile me prekvapil svou uzasnou nepopsatelnou vuni proto jsem se rozhodla i na dale si tento vyrobek kupovat a zkouset i ostatni vyrobky teto rady.Jsem naprosto spokojena a proto bych ho doporucila a doporucuji kde mohu