Cacharel Anais Anais toaletní voda dámská 1 ml vzorek

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Vůně - klasika
    • Dlouhá výdrž
    • Není vhodná pro všechny

Anais Anais mne velmi zajímala, proto jsem objednala vzoreček. Řadí se stejně jako Chanel 5, Diorella atp. k parfémovým stálicím. Za dobu své existence si našla své obdivovatelky, uživatelky i odpůrkyně. Prošla si i změnou složení. První přivonění po aplikaci je "štiplavý nářez", ale jako u většiny vůní chvíli trvá než se usadí, zde se přibližně po půl hodince evokuje vstup do krásného květinářství. Nejvoňavější květiny, vzácná dřeva a mech činí tuto vůni kouzelnou a připadáte si jako v tom nejlépe udržovaném parku krátce po dešti. Kdo má raději sortiment ovoce-zelenina nebo chemii, bude muset hledat jinde. Představuji si ji na všech věkových kategoriích, ale určitě nepadne každému, nekupovat naslepo, přesto a nebo právě proto :-) doporučuji její vyzkoušení.

• , zakoupeno v MARIANET

• nesedí mi typ vůně

nevyhovuje

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Zajímavá vůně, na kterou okolí reaguje celkem pozitivně a hodnotí ji jako luxusní.
    • Podobnou konkurenční vůni neznám.
    • Musí se opatrně s dávkou - když se to přežene, a to se stane velmi snadno, přidává nositelce na letech tím, že působí zetlele.
    • Má celkem výrazný motiv, který někdo nazývá "zemitý", mě silně evokuje vůni tlejícího listí. Není to na škodu, ale rozhodně to neomladí.

Mimořádná vůně, která se musí, co do množství, používat opatrně.
    Je to tak mimořádná vůně, že ji nemohu doporučit proto, že je jasné, že to není vůně pro každého, a jistě každému nesedne.

Z tohoto důvodu dávám vůni 90 %, ale zároveň ji nedoporučuji.

ROZHODNĚ JI NIKOMU NEDARUJTE NASLEPO, ANIŽ BY SI NOSITELKA PŘEDEM VYZKOUŠELA!!!

Typ
1 ml
Tester
Vzorek
Miniatura

Parfém Cacharel Anais Anais :Cacharel Anais Anais je první vůně od Cacharel, na trhu je už od roku 1978. Jméno získala podle perzské bohyně lásky Anaitis. Anais Anais obsahuje přes 300 květinových esencí a přináší tak svěží květinový nádech. Je určen zvlášť pro ty z vás, které milují veselý život plný nadšení a odvážného dobrodružství. Cacharel Anais Anais symbolizuje mladost, radost a romantismus. Parfém Cacharel Anais Anais si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Cacharel Anais Anais vám může dělat radost již za několik dní. Složení parfému Cacharel Anais Anais :Hlava parfému Cacharel Anais Anais :Pomerančový květ, hyacint Srdce parfému Cacharel Anais Anais :Růže, bílá lilie, jasmín Základ parfému Cacharel Anais Anais :Ambra, santalové dřevo, kadidlo

Video k parfému Cacharel Anais Anais

• , zakoupeno v MARIANET

• nesedí mi typ vůně

nevyhovuje

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Podobnou konkurenční vůni neznám.

Mimořádná vůně, která se musí, co do množství, používat opatrně.

Z tohoto důvodu dávám vůni 90 %, ale zároveň ji nedoporučuji.

ROZHODNĚ JI NIKOMU NEDARUJTE NASLEPO, ANIŽ BY SI NOSITELKA PŘEDEM VYZKOUŠELA!!!

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• .
    • .

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Nebyl pro mne, ale nic moc.
    • Moc dlouho nevydrží.

Nemohu hodnotit, je pro dceru a já mám ráda jiné vůně.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Klasika, tento parfém jsem používala před mnoha lety a chtěla jsem si ho opět připomenout.

Klasika, tento parfém jsem používala v minulosti, dobrá výdrž, silná květinová vůně.