Cacharel Catch...Me parfémovaná voda dámská 80 ml

Hlava parfému
petitgrain
Rok vydání
2012

Catch Me je květinově-dřevitá vůně pro ženy od značky Cacharel. Tato parfémová voda byla na trh uvedena v roce 2012 a zaujala čestné místo v řadě ostatních vůní značky Cacharel. Pokud máte ráda výraznější květinové vůně, je tato určena právě pro vás.

• Nádherná vůně parfému dlouho vydrží

Ok

• Krásná smyslná vůně. Dlouho vydrží
    • -

Krásná smslná vůně. Dlouho vydrží-

• příjemná vůně

Pěkná vůně, ale mohla by vydržet vonět déle.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Pěkná příjemná vůně z dlouhodobou výdrží
    • Nic neni

Příjemná vůně, dlouhá výdrž prostě Cacharel umí

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

mně parfém příjemně voní a chválí i okolí

• velmi dobrá cen
    • parfémovaná voda velmi dlouho vydrží
    • vůně drží lépe na oblečení

Původně jsem hledala mnou lety používaný Cacharel promesse, ale nikde jsem nemohla najít (zřejmě se již nevyrábí). Nicméně, zašla jdem do kameného obchodu a tam jsem si vyzkoušela sice Cacharel, ale cats me..
    Ale jen na vašem portálu jsem našla složení parfému- tedy mohla jsem porovnat to, co jsem měla a co nakupuji- a ze strany vašeho portálu jsem opravdu našla.
    Ano vůně je velmi blízká promesse, ale více květinová.
    Nicméně je to nádherná vůně pro odvážné, sebevědomé mladé ženy.
    A takový postoj k volbě parfému bych doporučovala všem nakupujícím. Zkusit v obchodě, ale nakoupit si na net portálu, kde se o produktu dozvíte daleko více, než v kameném obchdě. O cenovém rozdílu- to se srovna prostě nedá.