Cacharel Lou Lou parfémovaná voda dámská 50 ml tester

• Nostalgie
    • Krásně voní
    • Tester s víčkem i s barevnou krabičkou
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

Těžko doporučit, vůni si každý musí najít sám. Tato je velmi specifická. Já ji používám již asi 20 let a modlím se, aby mi ji nepřestali vyrábět :-)

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• oblíbeny parfem

Tato vůně už je dlouho na trhu .Mám ráda tuto vůni i disien lahvíčky.

Typ
Hlava parfému
rozinka
Rok vydání
1987

Objednejte Cacharel Lou Lou Tester 50ml (Parfemovaná voda EDP, pro ženy) v naší internetové parfumerii PARFÉM.cz. Cacharel Lou Lou Tester 50ml máme skladem a Vy se z něj můžete těšit již následující pracovní den. PARFÉM.cz Vám může Cacharel Lou Lou Tester 50ml zaslat zásilkovou službou nebo si jej můžete vyzvednout na naši pobočce v Praze na Václavském náměstí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek68 Kč97 % • 1 518 recenzíDalší informace

• Nostalgie
    • Krásně voní
    • Tester s víčkem i s barevnou krabičkou

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• oblíbeny parfem

Tato vůně už je dlouho na trhu .Mám ráda tuto vůni i disien lahvíčky.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek68 Kč97 % • 1 518 recenzíDalší informace