Cacharel Yes I Am parfémovaná voda dámská 30 ml

Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 2 234 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 283 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 799 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 413 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kódDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 462 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč92 % • 346 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč95 neověřených recenzíDalší informace

Rok vydání
2018
Země původu
Francie

Cacharel Yes I am je orientálně-květinová vůně s bohatým složením, která svým obsahem i vzhledem podtrhuje ženskost každé moderní a nezávislé ženy. Samotný flakon byl navržen tak, aby tvarem a zvolenými barvami připomínal rtěnku; tedy jeden z nejvíce ikonických ženských předmětů. Hlava se skládá z maliny, mandarinky, bergamotu a citronu. Srdce zahrnuje zázvor, ambru a květinové tóny v podobě gardénie, jasmínu, růže a pomerančového květu. Základ tvoří kardamom, mléko, santalové a ambrové dřevo, benzoin, kumarin, karamel, vanilka a lékořice. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a vytvořila ji dvojice parfémářů Honorine Blanc a Christophe Raynaud.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

kupuji opakovaně
    krásná vůně

• Příjemná vůně, nápaditý obal,doporučuji

• Originální flakonek
    • Snadné nalezení otvoru na vystříknutí parfému
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Nakupovala jsem dle recenzi, mám ráda sladší vůně, tato je okouzlující, výdrž velmi dobrá, splnila mé očekávání

• dlouhá výdrž
    • luxusní
  • , zakoupeno v Notino

Ze začátku je tato vůně trochu sladká, ale za chvíli se to srovná a je velice příjemná. Vůbec jsem ji neznala, ale jsem ráda, že jsem ji vyzkoušela. Flakon vypadá velice zajímavě, dobře padne do ruky.
    Tuto vůni jsem si zakoupila díky reklamě na stránce notino s parfémem, který kupuji pravidelně a rozhodla jsem se vyzkoušet něco nového. Byla jsem příjemně překvapená, takže si ji koupím znovu, až mi dojde.
    Tento parfém používám v zeměstnání, myslím, že se hodí pro každou příležitost.

• Dlouhá výdrž
    • Krásný flakon
    • Příjemná vůně

Miluji Cacharel, leta používám Eden, vyzkoušela jsem i jinévůně této značky, ale žádnou jinou jsem si nekoupila znovu. Yes I am je nádherná vůně. Koupila jsem jí ze zvědavosti a také kvůli krásnému flakonu naslepo jen 30 ml a od první chvíle je to srdcová záležitost.
    Určitě koupím zas a zůstane mou oblíbenou vůní.
    Mohu jen a jen doporučit. Hodí se jak na běžné použití, tak do společnosti.

• , zakoupeno v Notino

tento parfém jsem koupila jako dárek pro dceru, myslím, že se jí bude líbit

• , zakoupeno v Notino

• Vůně jsem myslela ze je silnější a nevydrží vůni dlouho jak bylo psano
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

příjemná vůně