Carolina Herrera 212 NYC toaletní voda pánská 50 ml

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 799 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 470 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 415 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč93 % • 346 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 154 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma16 neověřených recenzíDalší informace

Španělsko

• , zakoupeno v Megaparfémy.cz

• Velmi vyrazná vunê,dlouhotrvající
  • , zakoupeno v Notino

Příjemná, na pánský parfém trochu neobvyklá vůně.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• tento perfém jsem už používal
    • velmi krásná vůně
    • dostupná cena

tento produkt jsem již používal, ale dlouhou dobu jsem ho nesehnal v obchodě až když jsem uviděl ve vašem obchodě tento parfém ihned jsem si ho objednal. Parfém se mi používá výborně a hlavně výhoda tohoto produktu je že uzáněr parfému má magnet takže se nemůže stát že by se mi samovolně vyprázdnil .

Typ
Rok vydání
1999
Země původu
Španělsko

Je pro muže, který je městský, gentleman s vyspělou duší a všudypřítomný. Carolina Herrera 212 Men je čistá průzračná květinová vůně pro muže. Flakon je jednoduchý a klasický, v rukách příjemný. Způsob, jakým víčko na flakon přiléhá, je jako když se zavírají dveře auta.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Megaparfémy.cz

• Velmi vyrazná vunê,dlouhotrvající
  • , zakoupeno v Notino

Příjemná, na pánský parfém trochu neobvyklá vůně.

• Skvělá vůně na leto
    • Dlouho vydrží
    • Nevnucuje se, no je příjemná pro ženy :)
    • Toto proti není na tuto vůni ale na prodejce na internetu!!
    • POZOR nekupujte přes net vůně, všechno sou to napodobeniny, kupoval som v trendy.alza.cz a poslali mi falošnou vůni, reklamoval jsem a kupoval v Marionaud (nebo jak se to píše) Raději si dám síce cca 600kč navíc ale radeji originál jako smradlavou napodobeninu.

Skvělá vůně spíše na leto ale myslím že taky to nebude vadiť i na podzim nebo v zimě.
    Doporučuji, ale po mé skušenosti jenom v originál obchodě.
    Internetové obchody nemají ani licenci na prodej těchto EDT!!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• tento perfém jsem už používal
    • velmi krásná vůně
    • dostupná cena

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• dobrá cena, nádherná vůně
    • velké poštovné

nádherná vůně, byl to dárek a ten maximálně potěšil

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Nákup pro syna, vůně je mu velice příjemná

Toaletní vodu používá syn, mohu hodnotit jako příjemnou

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• super!!!!!

Konečně jsem si koupila svůj oblíbený parfém, za skvělou cenu a navíc ještě v příjemném prostředí. Gratuluji---