Chanel Chance Eau Tendre toaletní voda dámská 100 ml tester

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• Super cena

Mám jej poprvé.

• , zakoupeno v Ariell

Koupil jsem pro snachu.Vloni vyzkoušela něco jiného,ale vrátla se k osvědčenénu Chanel Chance Eau Tendre

• , zakoupeno v Ariell

• Nakupuji opakovaně, moje nejoblíbenější vůně.

Typ
Základ parfému
pižmo, kosatec, virginský cedr, ambra
Hlava parfému
kdoule

Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela rozvinout ve své kráse. Flakon bude na vaší poličce s parfémy nepřehlédnutelný.

Na trh byla uvedena v roce 2010.

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• Super cena

Mám jej poprvé.

• , zakoupeno v Ariell

• Nakupuji opakovaně, moje nejoblíbenější vůně.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

OK

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Velmi svěží krásná vůně.

Na Chanel vydrží trochu méně, než jsem zvyklá. Rovněž není tak intenzivní.

• , zakoupeno v La Lucia

• je úžasný
    • nic mne nenapadá

vynikajicí a dlouhotrvající vůně

• , zakoupeno v Krasa.cz

• jsem nadšená naprosto mi sedí

velmi spokojená, koupila jsem již po několikáté

• , zakoupeno v Viene

Produkt doporučuji.

• , zakoupeno v NakupParfem.cz

• Na imitaci snaživý pokus.
    • Nejednalo se o originál, ale o imitaci-jsem o tom přesvědčen. Rozdíl byl nápadný i pro mě muže- hned na první čichnutí.

Nekupovat u této firmy parfém, zvl. pokud chcete něco, co dobře znáte a chcete ho znovu.

• , zakoupeno v ParfumStar.cz

• Je to nádherná svěží vůně, která musí slušet každé ženě.

Opravdu super!!!