Chloé Narcisse toaletní voda dámská 100 ml

Rozprašovač
Základ parfému
santal

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Vůbec nevím co to je za toaletní vodu,já jsem si takovou vůbec neobjednala nemohu tedy posoudit.

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

Vzorek
Rozprašovač
Základ parfému
santal

Značka Chloé představila v roce 1992 světu vůni Chloé Narcisse. Tato vůně v sobě mísí květinové tóny, převažuje v ní především narcis. Pokud milujete výrazně květinové vůně, je tato vytvořena přímo pro vás! Vkročte do nového dne s vůní Chloé Narcisse!

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

Výhoda

• , zakoupeno v Parfum.cz

Příjemná a zajímavá vůně

• , zakoupeno v Notino

• Vůně která se od roku 1991 nezměnila a stále krásně voní.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Perfektní držák a okolí ho na mě pozitivně hodnotí.

Jsem ve vůních konzerva a hlavně okolí zjišťuje ,čím voním.

• , zakoupeno v Notino

• Chloe Narcis znám už cca 20 let.Bohužel jsem na ni posledních 7 let nikde nenarazila,až nyní na parfums Hned jsem si ji musela objednat. Je květinová a jarní-letní,myslím dost výrazná a dlouho vydrží.Mám ji moc ráda.
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

• atraktivní vůně

Osvědčenost značky,doporučuji všem ženám, které se chtějí cítit příjemně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Používám strašně roků a reakce okolí jenom kladná.Doporučuji

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• krásná vůně
    • výhodná cena

Chloé Narcisse jsem si objednala poté, co jsem z Vašeho obchodu dostala k nákupu vzorek tohoto parfému. Krásně voní a doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v Parfemix.cz

Vůně byla pro mou maminku, která si ji přála a byla z ní nadšená.
    Má volba by to bohužel nebyla.
    Prefejuji svěžejší a čistější.
    Na mě je tato vůně moc těžká,