Chloé See by Chloé parfémovaná voda dámská 75 ml

Základ parfému
vanilka, santal, pižmo
Hlava parfému
Jabloňové květy, bergamot

Značka Chloé uvedla do světa vůní v roce 2012 See By Chloé. Tato květinově-ovocná vůně pro ženy se otevírá tóny bergamotu a květů jabloně, srdce je tvořeno květinami a v závěru se ukrývá vanilka, santalové dřevo a pižmo. Nechte se unést touto nezapomenutelnou vůní, které ihned po prvním přivonění podlehnete!

3zákazníci nedoporučují produkt

• Klasika
    • Voním pěkně celý den.

Perfektní

• Svěží vůně

Dříve jsem používala Gucci envy, bohužel tento produkt v naší republice skončil, hledala jsem náhradu a našla v Chloé See by Chloé. Mám ráda svěží vůni, spíše mýdlového typu, nemám ráda vůně těžké, ani vyloženě ovocné.

• příjemná vůně

rychlé doručení

• , zakoupeno v Notino

• krásná svěží vůně, která vydrží dlouhé hodiny

spoojenost, příště si tuto vůni opět zakoupím

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• krásná vůně, kterou miluje dcera

krásná vůně, kterou miluje dcera a stále se k ní vrací

• Sháněla jsem nějakou krásnou lehkou,květinovou vůni,paní v parfumerii mi doporučila tuto, po přivonění na zápěstí velmi voněla, ale až po nanešení na krk,jsem ji celý den cítila,až se stala otravnou.
    • Spíš je to pudrová vůně

už ne

• velice příjemná vůně

hodí se na kteroukoliv dobu

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Nádherná letní jablíčková vůně, po které jsem již dlouho pokukovala a rázem se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Je lehoučká, a přitom vydrží.Jejím velkým plusem je také krásný flakón ve tvaru klece pro ptáčka.
    • Po takových 4 hodinách je třeba přestříknout.

Tento produkt jsem si vybrala na základě mnoha jiných recenzí zahraničních bloggerek, u nichž se tato vůně objevovala velmi často, především v recenzích na My top 5 parfumes. Parfém láká jak zajímavým obalem, tak názvem. Tato vůně je velmi vhodná na přelom jara/léta, kdy si všichni užíváme lehkých vůní. Parfém se spíše hodí jak na běžné denní nošení, pro slavnostnější příležitosti si představuji těžší vůni. Produkt bych doporučila všem milovnicím lehkých ovocno - květinových vůní, kterým sedl např. parfém Miss. Dior.