Chopard Wish parfémovaná voda dámská 75 ml tester

• Sladší vůně, vhodná na zimní období
    • Luxusní flakon
    • Slabá výdrž

Koupila jsem naslepo.
    Za mě vůně neurazí, ale ani nenadchne.
    Je to sladší, těžší vůně vhodná na zimu.
    Nevydrží vonět dlouho.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Objednala jsem poprve a musím říct,že vůně je příjemná a dlouho vydrží,objednám určitě znovu

Typ
Hlava parfému
hruška, černý rybíz, akátové květy
Rok vydání
1997

Přej si něco! Padá hvězda! Již staří Řekové věřili, že diamanty jsou hvězdný prach, který spadl na zem. V duchu tohoto mýtu Chopard vytvořil tuto parfémovanou vodu. Vůně pro ženy, které se obklopují romantikou a mystikou. Nenechte si ji ujít a využijte ji při jakékoli příležitosti. Barva parfémované vody se může lišit. Fotografie je pouze ilustrační.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• Sladší vůně, vhodná na zimní období
    • Luxusní flakon
    • Slabá výdrž

Koupila jsem naslepo.
    Za mě vůně neurazí, ale ani nenadchne.
    Je to sladší, těžší vůně vhodná na zimu.
    Nevydrží vonět dlouho.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Používám tento parfém víc jak 30let. Vždy byl MODRÝ!!! TO CO PŘIŠLO JE TĚŽKO DEFINOVATELNA BARVA, VŮNĚ...?!
    Vracet,reklamovat apod.už mě unavuje.
    Jen se divím,že nestydatě posíláte něco takového.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

před lety jsem tuto vůni dostala od kamarádky a od té doby si ji 3 - 4x do roka pořídím, je lehká, příjemná a žádný bolehlav, mohu jen doporučit

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• jen pěkný flakon,

Koupila jsem jen ze zvědavosti.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Chopard Wish kupuji již léta, však tester, který mi byl
    zaslán neodpovídá vůní, kterou opravdu znám. Přijde mi to naředění a vůbec nevoní. Velká nespokojenost!

• , zakoupeno v Krasa.cz

Velice příjemná vůně, již používám opakovaně.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• používám pár let a jsem spokojená
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• krásná vůně