Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda dámská 1 ml vzorek

Země původu
Francie

• , zakoupeno v Notino

• nádherná vanilková vůně, ráda se k ní vracím

zpočátku je hodně intenzivní, stačí malé množství parfému. použivám ji v chladnějších dnech, na léto se moc nehodí

nevoní každému

• dobrá výdž
    • vůbec mi nesedl,mám raději silné parfémy,ale tohle tohle rozhodně ne,je takový až bonbonově sladký,nevím proč,ale připomíná mi od Beyonce Heat,není ani mystický,ani hypnotický,naprosto mne zklamal

Typ
Rok vydání
1998
Země původu
Francie

Vůně Hypnotic Poison od značky Dior je teplá, smyslná a sofistikovaná.  Úvod vůně se otevírá tóny švestky, meruňky, kokosového ořechu a nového koření, srdce v sobě ukrývá květiny. Základ obsahuje vanilku, mandle a santalové dřevo. Flakon má tvar "zakázaného ovoce". Vůně byla na trh uvedena v roce 1998.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 270 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 281 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Notino

• nádherná vanilková vůně, ráda se k ní vracím

nevoní každému

• dobrá výdž
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 270 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 281 recenzíDalší informace

nadherna , smrcovna vune

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• maličké a vhodné do malé kabelky

mám tuto vůni velmi ráda a jsem na ni již řadu let zvyklá, naprosto mi vyhovuje i mým okolím je vnímaná pozitivně

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Na poprvé mi sedla,kup naslepo by nebyl problém.Sladší ,jemná ,příjemná,neurazí a není to bolehlav,

Nic zvláštního

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Vůně mě bohužel přímo "natahovala". Jak když jedete v létě v rozpálené, staré škodovce :-( Tak, jak miluji klasický Poison, tento bych si nikdy nekoupila.

Pro někoho možná sympatická vůně, pro mě však absoluní NE.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Nejoriginálnější vůně, jakou znám, zamilovala jsem se do ní okamžitě.
    • Není to univerzální vůně, tzv. neškodná. Měla by s nositelkou rezonovat, jinak z ní budete nesvá.

Nádherná teplá vůně, velmi neobyčejná, náročná. Výhodou je, že sama selektuje své případné nositelky, milovnice svěžích, ovocných či květinových vůní, neznalé parfémů s výraznou osobností z ní nebudou nadšené. Souzní-li s vámi, asi jí jentak neodložíte.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Tato vůně mě zaujala již před nějakým časem a tak jsem si nyní objednala vzorek,abych zjistila,jak na něj bude reagovat moje pokožka.Jinak vůně sama je sice těžší,kořeněnější,ale přitom ženská a smyslná..