Christian Dior J'adore L´absolu parfémovaná voda dámská 75 ml

pomerančový květ
Hlava parfému
jasmín

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Tento parfém používám asi 4 roky a jsem s ním nadmíru spokojena a vřele doporučuji. Elegantní vůně , která příjemně voní. Vřele doporučuji. Eva M. , Tábor

Příjemná vůně

• , zakoupeno v Krasa.cz

Vůně vydrží sotva jednu hodinu, poté nikdo nic necítí. Je to podvod. A stalo se to již podruhé. Poprvé jsem to považovala za neštastnou náhodu, neb ještě před těmito dvěma zkušenostmi parfémovaná voda byla tak jak má být. Takže již NEDOPORUČUJI!!

Typ
Základ parfému
pomerančový květ
Hlava parfému
jasmín

J´Adore Absolu je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje sambacký jasmín a magnólii, v srdci se rozvoní stolistá růže a jasmín. Kompozici uzavírá pomerančový květ.

Na trh byla uvedena v roce 2018.

2zákazníci nedoporučují produkt

Příjemná vůně

• , zakoupeno v Krasa.cz

• , zakoupeno v Parfemy.cz

nákup na jistotu, skvělá vůně

• Velmi příjemná vůně.
  • , zakoupeno v Notino

• Krásná vůně, mám ji opakovaně
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Spolehlivost,rychlost dodávky.

• Skvělá vůně
    • Dobrá výdrž
    • Při koupi testeru není zase tolik drahá

Jedna z mých nejoblíbenějších vůní. Při porovnání s klasickým Dior J'adore je tato vůně více květinová. Dior J'adore je více ovocný.

• , zakoupeno v ZIVADA by Parfemy SP

• Oproti "klasickému" Jadore, který jinak používám, je L´Absolu výraznější, květinovější, je jasmínově sladší.
    • Stačí malá dávka.
    • Pro mne je "slavnostnější".
    • Pořídila jsem zbytečně velké balení...

Viz hodnocení pro a proti....

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Kvalita.

Maličko odlišná vůně než ostatní produkty této značny.
    DOPORUČUJI: