Christian Dior Joy by Dior parfémovaná voda dámská 90 ml tester

Vzorek
Základ parfému
fazole tonka, santal, vanilka, pižmo

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Koupila jsem podle recenzí. Za mě top.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Výhoda
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

Je to prostě Dior, takže kvalita a vůně je velmi příjemná i pro celoroční použití. Tipla bych si pro ženy od 40 let, ale záleží na vkusu každé z nás :-D

Typ
Tester
Vzorek
Základ parfému
fazole tonka, santal, vanilka, pižmo

Joy By Dior je květinově-dřevitá vůně pro ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří šťavnatý bergamot a mandarinka, v srdci se snoubí akordy jasmínu, růžového oleje, listu černého rybízu a broskve. Kompozici uzavírá cedrové a santalové dřevo, bílé pižmo, pačuli a benzoin.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Koupila jsem podle recenzí. Za mě top.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Výhoda

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

velice povedená vůně od Diora, úplně mě dostala, krásná není těžká a velice příjemná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Mám ráda vůně Dior, mám již několikátý, ale každému voní něco jiného. Rozhodně vůně Dior dlouho vydrží, jsou velmi kvalitní a výrazné. Flakóny jsou velmi krásné. Velmi se mi líbí Dior Miss Dior a Miss Dior Absolutely blooming, jde o vůně pro zralejší ženy, nehodí se pro velmi mladé dívky. Cena určitě odpovídá kvalitě. Patří k dražším vůním, ale není to předražené.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• Na to, že je to parfém, vůbec nevydrží, i po aplikaci velkého množství za chvilinku nevoní a není vůbec cítit ani z oblečení, jsem velmi zklamaná z parfému za téměř 2 tis. korun
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Tester přišel kompletní, vše OK, zabalen v nepopsané bílé krabičce.

• Nevoní moc dlouho.