Christian Dior Miss Dior Absolutely Blooming parfémovaná voda dámská 50 ml

2019
Země původu
Francie

• , zakoupeno v FAnn

Nádherná vůně, sladší, sametová, marcipánová, květinová,..... krásně se vyvíjí, na mě mi krásně voní a vydrží, nádherný flakonek. Není to typická květinovka, jak by se dle názvu mohlo zdát. Doporučuji předem vůni vyzkoušet :) Za mě ji lze nosit 24/7/365. Určitě doporučuji!

parfém jsem darovala, obdarovaná byla spokojená

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Prostě Dior, co dodat :-)

Typ
Rok vydání
2019
Země původu
Francie

V roce 2016 představil módní dům Dior další vůni pro ženy - Miss Dior Absolutely Blooming. Tato květinově-ovocná vůně je vášnivá a moderní. Parfumérem této vůně je Francois Demachy, který vůni propůjčil smyslnost a svůdnost.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FAnn

parfém jsem darovala, obdarovaná byla spokojená

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Prostě Dior, co dodat :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Ok

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Krásná mýdlová a dlouhotrvající vůně! Naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Notino

• Levnější než na trhu, malý dárek potěšil, děkuji
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• vůně opravdu dlouho vydrží vonět, krásná vůně

• Vůně vydrží celý den
  • , zakoupeno v MARIANET

• Dlouhá výdrž
    • Výjimečná vůně
    • Krásný flakón
    • Poměr cena výkon

Jeden z parfémů, na který se opravdu můžete s vydrží spolehnout. Vůně je nezaměnitelná. Oproti parfémům za podobnou cenu je opravdu špička

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Příjemná dívčí a dlouho trvající letní vůně.