Christian Dior Poison Pure parfémovaná voda dámská 30 ml

1 885 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 411 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 587 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 009 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 628 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek68 Kč100 % • 1 521 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 462 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 063 recenzíDalší informace

2004
Země původu
Francie

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

Vzala jsem na slepo a myslím, že jaro, léto fajn, mám ráda sladké vůně, ale občas to chce změnu a vůně je květinová a taková čistá, hezká.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásně voní a dlouho

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• dlouhá výdrž
    • silná vůně
    • pro mne skoro nepříjemný velmi silný "úvod"

Jasmín miluju, ale při prvním navonění jsem myslela, že padnu. Naštěstí za chvíli, jak se vůně začala rozvíjet, to bylo o něčem úplě jiném. Je to tajemné, je to omamné. Ano, je to jedovaté :) A silně návykové.

Zmínila jsem to hned v úvodu, ta vůně se rozvíjí, hodně se mění, a to mě baví. Navíc má neskutečnou výdrž, je velmi intenzivní. Je to jedna z těch, co jedni milují, druzí nenávidí, a nic mezi tím.

Získala jsem hodně komplimentů, ale taky pár nakrčených nosů. Je to vůně pro sebevědomou ženu, která ví, co chce.

Fun fact? Muži se za tím z nějakého důvodu otáčí :D :)

Typ
Rok vydání
2004
Země původu
Francie

Už je tomu dvacet let, kdy věčný provokatér Dior nabídl světu svůj podivuhodný "jed" - vůni Poison, uctívanou i zatracovanou zároveň. Čas ukázal, že alchymistická substance "jedu" funguje i v 21. století na novou generaci žen, které chtějí snít s nohama na zemi. Právě jim je určeno pokušení v podobě Pure Poison. Z absolutního souladu duší tří renomovaných francouzských tvůrců vznikla vůně vášně i nevinnosti.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásně voní a dlouho

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• dlouhá výdrž
    • silná vůně
    • pro mne skoro nepříjemný velmi silný "úvod"

Fun fact? Muži se za tím z nějakého důvodu otáčí :D :)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

Vůně je moc krásná to ano, ale nemá absolutně žádnou výdrž.

• , zakoupeno v Notino

Krásná pudrová vůně, výdrž není dlouhá, nutno se převonět během dne. Bohužel s vůněmi od Diora mám podobnou zkušenost, ale nikdy neodolám a proto nosím v kabelce menší balení.

• , zakoupeno v Notino

Výrazná vůně, velmi příjemná a sexy.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Skvělá.Dior.
  • , zakoupeno v Notino

• krásná vůně, která vydrží

hezky voní, ale krátce

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• jedna z mých nejoblíbenějších vůní
    • tentokrát velmi slabá výdrž vůně

vůni jsem si zakoupila po dlouhé době, ale jsem zklamaná
    parfémová voda nemá výdrž vůně jako v minulosti