Christina Aguilera Red Sin parfémovaná voda dámská 50 ml

Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 2 721 recenzíDalší informace

• Malá výdrž
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásná vůně
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Mám tú vôňu veľmi rada. Je svieža kvetinová a mám na ňu už emocionálnu väzbu. Neviem či naozaj môžem odporúčať, keďže vône sú veľmi individuálne, ten istý parfum vonia inak na rôznych ľuďoch - treba jednoducho skúsiť.

Typ
Základ parfému
santal, pižmo, zázvor
Hlava parfému
červené jablko

Red Sin je květinově-ovocná vůně pro ženy a dívky od značky Christina Aguilera, která byla veřejnosti poprvé představena v říjnu 2012. Tato vůně je oslavou ženství s provokativním symbolem červené barvy. V úvodu vůně se skrývá jablko a skořice, v srdci brambořík. Závěr je složen ze santalového dřeva, pižma a zázvoru.

• Mamky nejoblíbenější vůně,je jemná a sladká
    • Malá výdrž
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásná vůně
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Nádherná,smyslná vůně,plná ženskosti.Dlouho vydrží vonět.

• Nic moc, velmi kořeněna, snesla bych ji snad jedině na vánoce....a to mám težší vůně ráda

nejlepsí Aquilera je hned ta první, ostatní se mi nelíbí

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Hezká vůne

Tento produkt se mi moc líbi,hezky voní.Tento produkt by sem doporučila i ostatním.

• , zakoupeno v Atrium Sport

• příjemná vůně

byl to dárek - měl úspěch

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• vyhovuje mi, nasládlá, kupuji si opakovaně

Kupuji si ho opakovaně, vyhovuje

• voní hezky
    • krásný flakonek
    • přijatelná cena

Nejsem milovnice sladších vůní, ale tato vůně mě oslovila i když jsem již dáma v letech a v chladnějším počasí mi opravdu sedí. Mám sklon ji aplikovat několikrát za den. Nakoupila jsem dle recenzí a jsem spokojena.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Pekna vune
    • slabší výdrž dost vysoka cena v normální prodejně

pekna vune takova vanocni jablko skořice