Clean Warm Cotton parfémovaná voda dámská 30 ml

kapradina, ambra, pižmo
Hlava parfému
citrusy, verbena

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Kupovala jsem pouze na základě recenzí. A můžu jen opakovat, co už jsem četla. Voní, jako čerstvě vyprané prádlo. Jako když nalévám Persil gel do pračky. Ani s odstupem času se neobjeví žádný nepříjemný tón. Mám obecně problém si vybrat parfém, protože mi po chvíli začne něčím vadit. S tímto jsem ale moc spokojená, cítím ze sebe svěží a příjemnou vůni po celý den. Doporučuji.

+ svěží vůně

• , zakoupeno v Vůně parfémů

hledala jsem parfém s takou tou vůní čistoty, vypraného prádla nebo jako, když vylezete ze sprchy...tohle splňuje a víc jak na 100%, ale je to opravdu tak přesvědčivé, že se to nehodí jako parfém na tělo. Proto ji používám na oblečení, stačí trošičku a vydrží vonět celý den. Nebo stříknout do skříně, zavřít a nechat provonět. Také se mi líbí, že parfém je bez těch největších chemických škodlivin, s vysokým podílem přírodních ingrediencí. Takže za mne ano, ale jako vůni na rande bych ho nepoužila :-)

Typ
Základ parfému
kapradina, ambra, pižmo
Hlava parfému
citrusy, verbena

Čistá, dřevitá, květinová, pižmová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Složení

Hlava - citrusy, verbena

Srdce - pomerančový květ, mořské poznámky

Základ - jantar, pižmo, kapradí

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

+ svěží vůně

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• veganský, netestuje se na zvířatech, krásná čistá svěží vůně, optimální výdrž, nízká cena v poměru ke kvalitě
    • než se vůně rozvoní, tak se mi zdá, že voní trošku uměle, málokde budete mít možnost si ho vyzkoušet, povětšinou jsou parfémy na objednání nebo je nemají vůbec

hledala jsem nějaký parfém, který by splňoval kritéria: neotravoval ostatní, svěží čistá vůně, která vydrží, hlavně byl čistě veganský a nebyl testován na zvířatech. Nevěřila jsem tomu, ale pak jsem objevila Clean a jsem nadšená. Každý mi říká, co používám za aviváž, že krásně voní. Je příjemný a neinvazivní.

• Výdrž vůně
    • Nenašla jsem nevýhody
  • , zakoupeno v Sensualité

• velice čistá vůně, jako svetr vypraný v lenoru
    • ----------

krásně voní na oděvu

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• vůně jako čerstvě vyprané prádlo
    • silná
    • vůně dlouho vydrží

svěží výrazná vůně jako čerstvě vyprané prádlo

• , zakoupeno v FAnn

• intenzivní,ale příjemná vůně .... ještě lépe rovnou na šátek ;-)
    • ... nevím

název CLEAN odpovídá ....

• , zakoupeno v leParfem.cz

• vůnš čistoty

neuvěřitelně silná vůně čistě vypraného prádla

• , zakoupeno v ParfumStar.cz

• siláž
    • -

vůně čistě vypraného prádla s velkou výdrží