Clinique Aromatics Elixir toaletní voda dámská 45 ml

1 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Fragranza Perfume Gallery

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 154 recenzíDalší informace

zatím jsem nenašla lepší

• užasná vůně, která se nedá vylíčit, musí se zkusit

dost zvláštní a silná vůně, ale pro mne užasná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

protistresova vune,každy se pta,čim to vonim,je tež krasna,ale brzo mne omrzela ale ted ji použiva dcera a kamaradka a ty už maji druhou,moc se jim libi,spiše je to Italska vune,vyperete oblečeni a stale ji citite,drži jako blazen.

Typ
Rok vydání
1971
Země původu
Švýcarsko

Clinique Aromatics Elixir je silnější, teplejší, aromatická, květinově dřevitá dámská vůně. Je vřelá, sensitivní, exotická. Nezaměnitelná vůně, která má zvláštní účinky na mysl a tělo.

Složení

Hlava - růže, jasmín

Srdce - heřmánek, pačuli, ylang-ylang

Základ - vetiver, dubový mech, santalové dřevo, pižmo, ambra

• , zakoupeno v Notino

• jsem věrná této vůni již mnoho let
    • cena - stále trochu drahé

zatím jsem nenašla lepší

• užasná vůně, která se nedá vylíčit, musí se zkusit

dost zvláštní a silná vůně, ale pro mne užasná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

podle popisu vůně jsem očekávala, že parfém bude vonět trochu jinak. Mám spoust vůní, které mají v základu dřevo, ale tato voní úplně jinak než ty, které už mám. Nicméně tato vůně byla "střelbou na slepo", protože jsem netušila jak přesně voní, ale tak jsem spokojené. Vůně je intenzivní, což od parfému očekávám a co mi vyhovuje. Při prvním použití jsem si představila ty zahraniční dámy s norkovým kožichem a diamatem na krku:D

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Pro tuto toaletku jsem se rozhodla pro její složení jako jsou pačuli, pižmo a ambra a nejlákavější prvek byl právě heřmánek v hlavě této toaletky

Oblíbený a hledaný "Heřmánek" v tomtu produktu
    vůbec necítím,
    toaletní voda má v sobě cosi těžkého,
    což brání dokonalému se rozležení,
    mohu používat pouze na oblečení,
    je velmi zajímávé, druhý den, když tato toil. voda zoxiduje na oblečení, má dokonce po tomto rozložení se na vzduchu
    zvláštní kouzlo. Jako by uzrála.
    Toto zrání je ovšem zdlouhavé na toil, vodu.
    Z výše uvedeného nelze používat každý den.
    Nemohu zatratit tento produkt pro ostatní, neboť jsou určitě ženy, které v této toil. vodě najdou zalíbení. Pokožka a čichové partie nositelek parfémů vnímají vůně rozličným způsobem.