Clinique Happy parfémovaná voda dámská 30 ml

Garantovaný nákup z BRASTY.CZ

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 292 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 294 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč86 % • 343 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 613 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta79 Kč96 % • 37 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 819 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč95 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 149 recenzíDalší informace

západoindická mandarinka
Rok vydání
1998

• Vůně s magickou schopností vylepšit náladu

Vůni používám celoročně, nejkrásnější je na jaře. Je svěží, ale do veder je příliš silná. Cítím v ní rozkvetlou lípu, která v popisu není. Umí navodit příjemnou náladu - asi ty havajské květy a zlatá magnólie. Vyzkoušení doporučuji.

• Elegantní optimistická vůně

Krásná dlouhotrvající elegantní vůně, způsobující pocit harmonie a svěžesti. Někde jsem četla, že Clinique ji dlouhodobě vyvíjela pro navození pocitu štěstí, proto ten název. Zvedat náladu tedy opravdu umí. Na mé kůži se rozvíjí do omamné vůně rozkvetlé lípy a cítím trochu medu. Je dokonalá, každý si v ní najde to své. Používám během celého roku, nejvíc na jaře. Objednávala jsem malé balení na prostřídání s jinými. Doporučuji, za vyzkoušení určitě stojí.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Mám ráda svěží květinové vůně a Clinique Happy je moje vyzkoušená značka. Vždy záleží na vkusu každého.

Typ
Hlava parfému
západoindická mandarinka
Rok vydání
1998

Clinique Happy je elegantní a moderní dámská vůně, která vás rozveselí a přijemně naladí. Hlava vůně skrývá grapefruit, květy mandarinky, vavřín a citrusové plody. Srdce bije pro orchidej, frézii, konvalinku a růži. Vše dokresluje mimóza, lilie a magnólie. Této směsi citrusů a květin prostě neodoláte. Vůně byla uvedena na trh v roce 1998.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• svěží vůně (6)
  • jemná vůně (3)

• Vůně s magickou schopností vylepšit náladu

• Elegantní optimistická vůně

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• Pro mne příjemná lehce kořeněná květinová vůně, vydrží několik hodin
    • , zakoupeno v Notino

• Moje oblíbená vůně. Na denní nošení.
    • , zakoupeno v Parfemy.cz

Krásná svěží, čistá vůně. Kupuji opakovaně. Dobrá výdrž. Vůně vhodná na jaro léto.

• , zakoupeno v Notino

• Největší klasika

Láska v rozprašovači.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

byl to dárek pro dceru, příjemná vůně, spokojenost

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůni mám moc ráda, už ho mám po několikáté. Ale toto konkrétní balení mě zklamalo! Nevoní, tak jak by měl vonět!!!!!!!! Je tam ze začátku naprosto příšerně cítit alkohol! A je to fakt hnus.