David Beckham Intimately toaletní voda dámská 75 ml tester

růže

• Příjemná, vůně

• Vše v pořádku
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Tento parfém mi moc krásně voní. Je to už druhá objednávka a jsem moc spokojená.

Typ
vanilka, pižmo, santalové dřevo
Hlava parfému
růže

David Beckham Intimately Women

Jedná se o jemnou květinovou vůni, na které spolupracovala i samotná Victoria. Intimately Beckham vás něžně zahalí do okvětních lístků růže, lilie, tuberózy a pomerančového květu. Rozechvělá smyslnost vanilky a elegance santálu vás bude obklopovat neskutečně dlouho. Je ztělesněním světa intimity a luxusu. Průzračně růžová barva flakonku značí rafinovanost, něhu a luxus.

Složení:

• Hlava: bílé květiny, růže, bergamot
  • Srdce: lilie Casablanca, tuberóza, pomerančové květy
  • Základ: vanilka, santalové dřevo, pižmo

s něžně zahal

• Příjemná, vůně

• Vše v pořádku

• Dobrý na leto

• jemná vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Stálá kvalita i po letech

• Úžasná vůně
    • Nevydrží dlouho, ale co se dá od toaletky čekat (vy ji necítíte, ostatní ano)

Tento produkt jsem si vybrala protože jsem dříve používala tuto značku, ale můj oblíbeny parfém se přestal vyrábět, tak jsem si řekla, ze to zkusím. A vyplatilo se, s vůní jsem spokojená.

• , zakoupeno v ZIVADA by Parfemy SP

Krásná vůně a používám ho

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• manželka je moc spokojena
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• pro moji dvacetiletou dceru nejlepší vůně...