David Beckham Signature toaletní voda dámská 75 ml

pačuli, ambra, pižmo

• Krásně voní,dlouho

• krasná vůně
  • , zakoupeno v LeParfum

Používám tento parfém již řadu let a vždy s kladnou odezvou.Je to ale velice individuální,na každém určitě voní jinak a já jsem ráda,že jsem "našla" ten svůj.

Typ
Srdce parfému
orchidej
Základ parfému
pačuli, ambra, pižmo

Signature For Women je esencí vrozeného smyslu pro módu, delikátní síly a ženskosti, kterými si každého podmaní. Vůně začíná sladkými vrchními nótami anýzového květu a cukrového jablka, které vítají a lákají. Následuje květinové srdce vytvořené čarovnou kyticí exotických orchidejí a otočníků doladěných teplými nótami vanilky. Vůně se dostává k základu složeného ze smyslných podtónů pačuli, ambry a pižma, jež jí dodávají sofistikovanost, která je nedílnou součástí osobitého stylu Victorie Beckham.

Precizní provedení skleněného flakonu ukrývajícího v sobě delikátní růžovou tekutinu a završeného nápadným kovovým uzávěrem je perfektním mixem nadčasové elegance a současných trendů, jenž odrážejí Victoriin obdivovaný styl. Vzácná orchidej na zadní straně dodává flakonu vyjímečný aspekt.

• Velmi příjemná vůně. Potvrzeno i mým okolím doma a v zaměstnání. Bohužel nemůžu sehnat. Nevím, jestli se nepřestala vyrábět. Poradí mi prosím někdo?

• Krásně voní,dlouho

• voní celý den
  • , zakoupeno v Notino

• Příjemná vůně
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

• Bohužel není tento parfém k dostání v jiném balení. Ani jiná vůně stejné značky. :-(
  • , zakoupeno v ZIVADA.cz

mně vyhovuje

• , zakoupeno v Notino

• Moc se mi líbí tato vůně

Mám již třetí balení, myslela jsem, že tuto toaletní vodu nahradím, ale je opravdu nejlepší