DAVIDOFF Cool Water Night Dive toaletní voda dámská 50 ml

• Velmi povedena a vyvazena kompozice tonu
    • Opravdu pripomina atmosferu nocniho plavani v oceanu
    • Vyhodna cena
    • Slusna vydrz vune

Tuto vuni jsem si velmi oblibila. Poridila jsem si ji nejdrive jinde jako sprchovy gel, a okouzlila me, tak jsem se rozhodla ji koupit i jako vuni. Flakonek ma pekny design. Trochu jsem se bala tonu pistacie. Nevedela jsem, jak silne bude citit. Ale je citit jen velmi vzdalene a naopak dodava smrnc a krasne se doplnuje s jinymi tony. Naprosto povedena vune. Svadi me ji furt cichat a nevim, jestli si nekoupim jeste 1. Doporucuji jak vuni, tak obchod Brasty. Maximalni spokojenost.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Základ parfému
cedr, pačuli
Hlava parfému
tangerinka

Po pánské vůni Cool Water Night Dive od značky Davidoff na trh přichází nová vůně pro ženy Cool Water Night Dive. Je to výzva pro smyslné noční potápění během tajemné dlouhé noci za měsíčního světla, které se mihotá nad oceánem. Cool Water Night Dive For Women je vůně, která je tvořena kombinací smyslnosti, šarmu a síly. Nenápadně symbolizuje moderní mořskou pannu.Skladba tónů evokuje studenou vodu oceánu a mystický dojem noci. Složení vůní se otevírá ovocným akordem italské mandarinky, která vede do srdce arabského jasmínu a stromu pistácie. Základ vůně obsahuje zelené a dřevité aspekty pačuli a cedru. Samotná vůně dotváří hloubku, strukturu a dávku mystiky."Nosem" této vůně je Veronique Nyberg.Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• Prekrasna damska vune