Dsquared2 Potion parfémovaná voda dámská 100 ml

Žádný zázrak

• , zakoupeno v PARFEMGROUP.CZ

Silná dlouhotrvající vůně

• , zakoupeno v Notino

• Je mi příjemný a okolí mi ho chválí. Myslím ale, že nemusí vonět každému.
    • Zdá se mi, že nevoní dlouho nebo jsem si na něj již tak zvykla - mám ho již podruhé.

Byl mi nabídnut v parfumérii jako novinka a po dvou hodinách jsem se pro něj vrátila, protože mě učaroval. Nyní jsem si ho již objednala přes Parfums, kde má daleko příznivější cenu. Překvapivě byla příznivější cena u 100 ml než u 50 ml. Budu ale muset zakoupit menší balení do kabelky.

Typ
Základ parfému
vanilka, ambra, pižmo, pačuli
Hlava parfému
fialka, ostružina, bergamot

Potion For Women je chyprově-květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, ostružiny a fialky, poté přechází do květinového srdce doplněného o rebarboru. Kompozice se uzavírá kombinací pačuli, pižma, černé ambry a vanilky. Na trh byla uvedena v roce 2012.

• Oproti kolinske vodě je aroma trochu výraznější
    • Nevyrazne aroma

Žádný zázrak

• , zakoupeno v PARFEMGROUP.CZ

Silná dlouhotrvající vůně

• , zakoupeno v Notino

• Je mi příjemný a okolí mi ho chválí. Myslím ale, že nemusí vonět každému.

• , zakoupeno v ZIVADA by Parfemy SP

Máme rádi výrazné vůně ,které voní po tabáku nebo kadidle a tento parfém toto splnuje i když v popisu parfému toto není uvedeno.