Dsquared2 She Wood parfémovaná voda dámská 100 ml

Hlava parfému
citron, neroli, jasmín

• vyhoda
  • , zakoupeno v Notino

• Zajímavá dřevitá vůně, nutno předem vyzkoušet, někoho by mohla zklamat, ale pro mě jedna z nejoblíbenějších, hlavně na podzim a zimu.
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Základ parfému
cedr, vetiver, ambra, vanilka
Hlava parfému
citron, neroli, jasmín

She Woods je dřevitě-akvatická vůně pro ženy. Hlava je tvořena svěžím citrusem, jasmínem a olejem z květů hořkého pomerančovníku (neroli). Srdce tvoří fialka, květina heliotrop a pižmo. V základu ucítíte kombinaci ambri, cedrového dřeva a vetiveru. Na trh byla uvedena v roce 2008.

• vyhoda

miluju tu vůni

• Krásná,svěží vůně
    • malá výdrž
    • nepraktický flakon

Koupila jsem po odzkoušení vzorku,kdy se mi zdála i dlouhá výdrž.Po odzkoušení více různých vůní vyhrála tato.Můj první drahý parfém,o to víc jsem zklamaná slabou výdrží,na těle velmi malá,na oděvu o něco lepší,ale třeba ze zimní bundy vyprchá během jedné vycházky.Jinak vůně samotná je příjemná,nevtíravá,fialková.S flakonem se mě osobně špatně manipuluje,je příliš hranatý,nepadne do ruky.Přesto doporučuji,protože vůně je opravdu hezká,ale já osobně už nekoupím.

• hezká příjemná vůně

vše v pořádku

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

mně voní - je velmi zvláštní, "řízná", ale příjemná, docela drží - je k ní výborný krém, který se obtížně shání, ale mám s ním nejlepší zkušenost

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• super