Elizabeth Arden Red Door toaletní voda dámská 50 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 789 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč92 % • 18 962 recenzíDalší informace

santal, vetiver, větvičník, med
Hlava parfému
fialka

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Bohužel již není k dispozici původní verze, kterou jsem používala již 30 let. V nabídce je, dodaná je nová.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

protože jsem ho znala

• , zakoupeno v Notino

• Vyhovuje mi, což jsem zjistila po tom, kdy mi jej darovala přítelkyně.

Spokojenost.

Základ parfému
santal, vetiver, větvičník, med
Hlava parfému
fialka

Red Door je orientálně-květinová vůně od Elizabeth Arden pro všechny tajemné ženy. Jedná se o čerstvou křisťálovou vůni, jež oslavuje život. Vyzkoušejte a zamilujte se do nevšední vůně, která se stane vaším druhým já. Vůně byla uvedena na trh v roce 1989.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v BRASTY.CZ

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

protože jsem ho znala

• , zakoupeno v Notino

• Vyhovuje mi, což jsem zjistila po tom, kdy mi jej darovala přítelkyně.

Spokojenost.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: