Elizabeth Arden Sunflowers toaletní voda dámská 100 ml tester

Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 092 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 629 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta30 Kč98 % • 74 498 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 800 recenzíDalší informace

1993
Země původu
USA

• , zakoupeno v Krasa.cz

Optimistická, příjemná vůně. Umí i zahnat chmury.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Tuto vůni si kupuji již roky.
    • Je to nádherná letní vůně .
    • Vydrží na mně vonět celý den.

Je trošku sladší a těžší ,ale já ji mám ráda.Budu ji kupovat i dále .

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Miluji tuto vůni. Je to MÁ vůně, proto nikomu nedoporučuji. Takhle skvěle chci vonět jen já!!

Typ
Rok vydání
1993
Země původu
USA

Sunflowers od Elizabeth Arden je rafinovaná vůně pro romantické a smyslné ženy. Květinově-ovocná Sunflowers skrývá meloun a broskev v hlavě vůně, čajovou růži a jasmín v srdci. Vše završuje smyslné santalové dřevo a mech. Vůně byla stvořena Elizabeth Arden v roce 1993.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• jemná vůně (3)
  • balení (5)
  • výdrž (3)
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Optimistická, příjemná vůně. Umí i zahnat chmury.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Tuto vůni si kupuji již roky.
    • Je to nádherná letní vůně .
    • Vydrží na mně vonět celý den.

Je trošku sladší a těžší ,ale já ji mám ráda.Budu ji kupovat i dále .

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• používám na trekink
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

• krásná vůně, ideál na léto
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dárek
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Vůně velice příjemná, dlouho vydrží a používám jí již několik let. Jakmile dojde - objednávám další.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Můj oblíbený, překrásná,lehká,letní vůně.

Dlouhodobě jsem spokojená.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ