Elizabeth Taylor Black Pearls parfémovaná voda dámská 100 ml

ambra, santalové dřevo, pižmo
Hlava parfému
gardenie

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Vůně mi bohužel nebyla dodána, ale znám z dřívějška, luxusní výrazný parfém.

Pokud si pamatuji, je to nádherná, velmi výrazná vůně vhodná spíše na večer k tmavším látkám, jehlovým podpatkum a jak jinak k opulentní perlové bižuterii. Bohužel už ji k Vánocům nedostanou, tak snad k Valentynu.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Krásná vůně, spíš sladká, používám ji celé léto.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Příliš těžká vůně nehodící se pro většinu typů žen.

Typ
Základ parfému
ambra, santalové dřevo, pižmo
Hlava parfému
gardenie

Black Pearls je černá díky temným bergamotovým tónům. Parfém Black Pearls od je květinově-ovocná vůně. V srdci vyniká růže a základ tvoří směs pižma, ambry a santalu. Květinová Black Pearls ideální jako podzimní a zimní vůně.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Vůně mi bohužel nebyla dodána, ale znám z dřívějška, luxusní výrazný parfém.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Krásná vůně, spíš sladká, používám ji celé léto.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Příliš těžká vůně nehodící se pro většinu typů žen.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Výhodná cena a velké balení i krásný flakonek

Vůně mi vyhovuje.je to příjemná sladká vůně. používám na celý den. Bere mi ji i moje 15 leta dcera.

• , zakoupeno v Notino

Krásná sladká vůně. Tato voňavka je můj velký favorit a ráda se k ní vracím. Zatím každý se mě ptal: "krásně voníš, co je to za značku?" bere mi ji i moje 13letá dcera. a flakonek taky nemá chybu.

• , zakoupeno v Notino

neurazí ani nenadchne - výhodou je že není tuctová a neudělá ostudu, ale ani neomráčí za mne taková tichá voda - byl to pokus najít něco nového - po spotřebování se k ní ale s určitostí nevrátím. Byl to můj první pokus s Elizabeth Taylor hůl nelámu na jaro od ní vyzkouším nějaký jiný parfém třeba se trefím lépe :-)

• , zakoupeno v Vůně parfémů

Luxus, jedním sloven LUXUS!!!!!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• vůně pro zralejší nositelky,bohužel má malou výdrž.

těžší vůně s malou výdrží

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• nádherná vůně pro zvláštní společenské příležitosti

skvělá do divadla, na koncerty, vernisáže

• , zakoupeno v Notino

příjemná vůně s dobrou výdrží