Escada Born In Paradise toaletní voda dámská 50 ml

2014
Země původu
Velká Británie

• Svěží, letní vůně.
    • Menší výdrž, ale to u letniček očekávám.

Krásná letní vůně pro všechny, které milují "lízátka". Úplně vás ovane exotika (ananas, meloun, kokos).

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• příjemná letní vůně
    • letní limitované edice vždy překvapí

vůni jsem vyzkoušela dopředu a po té objednala

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Svěží letní vůně. Úplně mě omámila a dostala.
    • Bohužel se dělá jen toaletní voda, proto nevydrží tolik. Ale pro mě to není zas takový problém, hold se nastříkám víckrát.

Doporučuji, pro mě úžasná vůně. Kladné ohlasy i z okolí.

Typ
Rok vydání
2014
Země původu
Velká Británie

Born In Paradise je již dvacátá druhá podmanivá limitovaná edice od značky Escada. Parfém vytváří pocity radosti, tepla a lehkomyslnosti. Born In Paradise vás přenese do tropického ráje Francouzské Polynésie evokující představy jasných a krásných květin, třpytivých pláží, čistého tyrkysového moře, lahodného a delikátního tropického ovoce. Inspirovaný slavným koktejlem Piňa Colada Born In Paradise přináší okouzlující směs ananasu a kokosového mléka protřepanou s vodním melounem, zeleným jablkem a guavou a obohacený dřevitými tóny s pižmem. Na trh byla uvedena v roce 2014. O této vůni vám více napoví náš magazín.

• Svěží, sladkokyselá, hooodně exotická . Jako bych se probudila na pláži a cítila vůni kokosu, ananasu, melounu a všeho možného ... Je úžasná!

Tato exotická vůně je perfektní do letních dnů je opravdu nádherně svěží a povzbudivá. Nemusíte se bát koupi naslepo , protože skutečně v ní cítíte vše podle složení. Já nakoupila naslepo a voněla uplně přesně jak jsem si představovala :)

• Svěží, letní vůně.
    • Menší výdrž, ale to u letniček očekávám.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• příjemná letní vůně
    • letní limitované edice vždy překvapí

vůni jsem vyzkoušela dopředu a po té objednala

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Svěží letní vůně. Úplně mě omámila a dostala.

Doporučuji, pro mě úžasná vůně. Kladné ohlasy i z okolí.