Escada Island Kiss toaletní voda dámská 100 ml

Hlava parfému
pomeranč, mučenka, mango

Super vůně pro léto

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

jiz jsem tuto vonavku mela, nyni jsem ji koupila jako darek. Krasne voní.

• krásná sladká vůně

Základ parfému
dřevěné tóny, pižmo
Hlava parfému
pomeranč, mučenka, mango

Escada Island Kiss 2011 je dámská, květinově-ovocná vůně, která je inspirovaná karibskou pláží, pobřežím, slaným vzduchem a panenskými scenériemi. Je to vůně plná svěžesti a exotiky. Kombinuje v sobě dřevité tóny, pižmo, broskev, magnólii, pomeranč, mučenku a mango. Na trh byla uvedena v roce 2011.

Super vůně pro léto

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

jiz jsem tuto vonavku mela, nyni jsem ji koupila jako darek. Krasne voní.

• svěží, letní
    • voní jako sprachový gel, takže bych za tak vysokou cenu nekoupila

Mám ji doma jako vzorek a celkově je svěží, hořká jdou tam cítit nějaké ty květy... ale nenadchla mě..pro mě moc obyčejná..

• krásná sladká vůně
    • nevím o ničem

Pro všechny, které rády sladké letní vůně

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Na čtrnáctileté dceři moc příjemně voní

• cena, rychlost

spokojenost s nákupem

• Pěkná vůně,jako dárek uspěl

Jako dárek uspěla.Escada je sladká vůně spíše pro starší dámy.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• mám ráda letní vůně od escady :)

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Super vůně. Už je na trhu dlouho. Jsem ráda, že jí znovu prodávají. Nejlepší z Escada.

• , zakoupeno v Parfumeries.cz

Užasná letní vuně