Escada Moon Sparkle toaletní voda pánská 100 ml tester

zelené jablko, květinově vodní tóny
Základ parfému
cedr, mořská ambra, vetiver, georgijské dřevo

• , zakoupeno v MaxiParfumy.cz

Je to moje oblíbená vůně, která se velice špatně shání, takže jsem moc ráda, že jsem ji zde koupila.

velmi prijemna vune

• Příjemný na léto

Již delší dobu jej nemohu zakoupit.Nové druhy parfému mi nevyhovují.

Typ
Srdce parfému
zelené jablko, květinově vodní tóny
Základ parfému
cedr, mořská ambra, vetiver, georgijské dřevo

Moon Sparkle For Men - toaletní voda s rozprašovačem (TESTER) 100 ml. Moon Sparkle For Men je pánská, citrusově-dřevitá vůně, jež se otevírá aromatickými nóty a mandarinkou. Srdce vůně je lehké, osvěžující v podobě vodních nót. Závěr dokončí vetiver v kombinaci s tóny dřeva.Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

• , zakoupeno v MaxiParfumy.cz

velmi prijemna vune

• Příjemný na léto

Již delší dobu jej nemohu zakoupit.Nové druhy parfému mi nevyhovují.

• , zakoupeno v ZIVADA by Parfemy SP

• vůně která sedí ženě v každém věku,nádech ovoce a květin,nevtíravá,příjemná
    • mohla by být levnější

tuto vůni jsem si vybrala proto,že jsem dostala vzoreček této vůně

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• krásná vůně sladká, ale ne tak vtíravě.
    • Na víc jsem ji nikde jinde nmohla sehnat :)

Obchod proběhl v pohodě i když to byla moje první objednávka a trochu jsem se bála, ale vše bylo úplně v pořádku. Můžu jen a jen doporučit ostatním kdo váhá.

• , zakoupeno v Notino

• Sladší a svěží květinovo-ovocná vůně, vhodná spíše pro mladší ženy.

Používám ji od té doby, co byla uvedena na trh a od té doby jsem také neobjevila žádnou jinou vůni, která by se této podobala nebo která by se mi líbila víc.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Supr vůně
    • 100ml je málo,chci víc! :-)

Prostě boba ke koupání